VENUSTAS

VENUSTAT – ODŻYWCZA LINIA PRZECIWZMARSZCZKOWA DO SKÓRY WRAŻLIWEJ

Venustat kosmetyki. Polifenole obecne w Kurni, jednym z najznakomitszych win świata, są źródłem wielu cennych korzyści dla skóry młodej i dojrzałej. Linia Venustas działa nawilżająco i przeciwutleniająco, wspomaga również odnowę komórkową, zapewniając skórze zaskakującą, a zarazem wyraźnie naturalną elastyczność, napięcie i promienny wygląd.

Kosmetyki Venustas to propozycja dla osób, które borykają się z wiotką, zbyt suchą skórą, na której widoczne są już pierwsze objawy upływającego czasu. Wykorzystanie w pełni naturalnych, ekologicznych składników daje pewność serwowania skórze optymalnego odżywienia.

W naszej ofercie znajdą Państwo kosmetyki z wyciągiem z winogron i czerwonych odmian winorośli, takie jak przeciwstarzeniowe serum do twarzy, rewitalizującą emulsję do ciała, detoksykującą maseczkę do twarzy czy oczyszczający szampon, który zapewni odbudowę zniszczonych włosów i zapobiegnie ich nadmiernemu wypadaniu. Taka jest seria Venustas. Kosmetyki o działaniu nawilżającym, oczyszczającym i wygładzającym dedykowane tym, którzy szukają sposobów na utrzymanie skóry i włosów w idealnym stanie przez długi czas.  Zachęcamy do poznania szczegółowej oferty włoskich kosmetyków, stworzonych w zgodzie z naturą.