“Dla tych, którzy urodzili się i mieszkają w miejscu takim jak Włochy, między wzgórzami Umbrii, to jest normalne, aby myśleć, że natura, dobroć i piękno żyje w idealnej harmonii.”

IRENE ANGELINI, FOUNDER

irene-angelini-abeauty-founder

Historia i Tradycja

Wszystko zaczęło się w miejscowości Spello znajdującej się w regionie będącym zielonym sercem Włoch, w winiarni mojej rodziny, która w swych średniowiecznych piwnicach posiada wszystko, co najlepsze do produkcji włoskiego wina. Ta wiekowa wioska nauczyła mnie doceniać piękno w każdej jego postaci, a naturalnym i oczywistym następstwem stało się wykorzystanie dostępnych w tej urokliwej okolicy surowców do opracowania produktów do pielęgnacji skóry.

Z połączenia mojej pasji, wiedzy enologów i naukowców oraz znajomości tradycji ludowych powstały włoskie kosmetyki o niezwykłym działaniu. Na przestrzeni wielu lat w firmie Abeauty opracowywaliśmy i produkowaliśmy coraz to bardziej naturalne kosmetyki, aby ostatecznie stać się firmą wytwarzającą kosmetyki w stu procentach ekologiczne z certyfikatami ICEA.

Nasza filozofia

Tworzymy w pełni naturalne kosmetyki. Włochy i dobrodziejstwa natury tego kraju pozwalają nam używać aktywnych składników najwyższej jakości, które pochodzą wyłącznie z naszego regionu i sąsiadujących z nim obszarów. Nieustannie poszukujemy najlepszych surowców, jakie natura ma do zaoferowania, aby opracowywać receptury zapewniające rozwiązanie najczęstszych problemów i spełniające potrzeby nawet najbardziej wymagającej skóry.

Dzięki temu, że spełniamy wszystkie wymagania obowiązujące w przypadku ubiegania się o włoski certyfikat ICEA, nasze produkty są przyjazne dla środowiska, a zarazem zapewniają konkretne korzyści dla skóry, również dzięki ukierunkowanym na określone problemy zabiegom pielęgnacyjnym, które wzmacniają działanie poszczególnych produktów.

banner

Oto, co wyróżnia Abeauty.

Nasze produkty są dziełem Natury.

Doskonałe, naturalne składniki aktywne

Kosmetyki Abeauty są produktami doskonałymi nie tylko dlatego, że zrodziły się z wiedzy i miłości do wykonywanej pracy, ale również dzięki najstaranniej dobranym surowcom, których składniki aktywne ekstrahowane są w sposób pozwalający zachować ich najlepsze właściwości.

Tak jak w przypadku najcenniejszego szafranu z Cascia czy oliwy Cuore Verde, uznanej przez New York Times za najlepszą oliwę na świecie, wszystkie nasze surowce spełniają najsurowsze kryteria certyfikacji Bio i Vegan.

Dlaczego BIO?

Podejmowanie działań mających na celu ochronę różnorodności i ekosystemów, pozwalających zachować kruchą równowagę naszej planety, a także unikanie działań mogących powodować zanieczyszczenie środowiska to tylko niektóre zasady, jakimi należy się kierować, by stworzyć prawdziwie ekologiczny produkt.

Firma Abeauty nie tylko wykorzystuje składniki aktywne pozyskane z rolnictwa naturalnego, ale ponadto receptury opracowywane przez Abeauty spełniają w pełni kryteria czegoś, co nazwać można filozofią życia.

Uzyskanie ekologicznego produktu jest ogromnym wyzwaniem i wymaga przestrzegania określonych regulacji – firmie Abeauty się to udało, czego potwierdzeniem jest cieszący się międzynarodowym uznaniem certyfikat ICEA.

To właśnie dzięki naszej ogromnej pasji, której realizacja zaczęła się od przeanalizowania najpowszechniejszych problemów skórnych, a kończy na odkryciu połączenia najbardziej efektywnych składników, jakie natura ma do zaoferowania, udało się nam osiągnąć niezwykłe rezultaty potwierdzone przeprowadzonymi testami dermatologicznymi.

certyfikat
certyfikat
certyfikat

Koncentracja na klientach

Marka Abeauty od zawsze ogromną uwagę przywiązuje do rozwiązywania problemów ze skórą, z jakimi borykają się nasi klienci, a obecnie, wraz ze wzrostem liczby klientów, poświęcamy coraz więcej czasu i starań, by wyjść naprzeciw wszystkim potrzebom, jakie mogą pojawić się na etapie posprzedażowym.W tym celu umożliwiliśmy klientom bezpośredni kontakt z naszymi ekspertami ds. kosmetologii. Na stronie naszego sklepu internetowego dostępna jest funkcja czatu, na którym klienci mogą się z nami kontaktować w czasie rzeczywistym.

Dzięki udostępnieniu takiej formy kontaktu bezpośredniego, naszym ekspertom udało się opracować nasze własne, doskonałe rytuały pielęgnacyjne, które mają pomóc klientom w rozwiązaniu ich najczęstszych problemów z cerą.

Nasze sklepy

Flagship Store

Via Consolare 63-65  Spello – 06038 (PG)
telefono +39 0742 651330
fax +39 0742 304511
p.IVA IT03462190541